Google Scholar: cites
Descripció d'alguns resultats recents sobre el teorema del límit central en espais de Banach separables
Giné, Evarist (Universitat Autònoma de Barcelona)

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 11 (1979) p. 7-20, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37192
DOI: 10.5565/PUBLMAT_11179_01


14 p, 262.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-14, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir