Google Scholar: cites
El polinomio de Bernstein y la monodromia
Puerta Sales, Ferran (Universitat Politècnica de Catalunya. Escola Tècnica Superior d'Enginyers Industrials)

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 12 (1979) p. 65-80, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37201
DOI: 10.5565/PUBLMAT_12179_04


16 p, 305.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir