Google Scholar: cites
Aplicacions contínues de R en R
Simó, Carles (Universitat de Barcelona. Facultat de Matemàtiques)

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 12 (1979) p. 93-117, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37203
DOI: 10.5565/PUBLMAT_12179_06


25 p, 363.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir