Google Scholar: cites
Critical case for periodic solutions of a class of neutral equations with a small parameter
Martínez Amores, Pedro

Data: 1979
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 13 (1979) p. 61-78, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37205
DOI: 10.5565/PUBLMAT_13179_02


18 p, 301.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir