Google Scholar: cites
Martingales à variation indépendante du chemin dans une filtration produit
Nualart, D. (Universitat de Barcelona. Departament d'Estadística Matemàtica)
Sanz, M. (Universitat Politècnica de Catalunya. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 17 (1980) p. 47-56, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37215
DOI: 10.5565/PUBLMAT_17180_05


10 p, 163.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-15, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir