Google Scholar: cites
Flujos hamiltonianos próximos al flujo geodésico de una superficie de revolución
Solà-Morales, J. (Universitat Autònoma de Barcelona. Secció de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 18 (1980) p. 85-92, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37223
DOI: 10.5565/PUBLMAT_18180_06


8 p, 164.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-16, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir