Web of Science: 1 cites, Scopus: 1 cites, Google Scholar: cites
A Carleson type condition for interpolating sequences in the Hardy spaces of the ball of Cn
Amar, Eric (Université Bordeaux I. UFR Mathématique et Informatique)

Data: 2009
Resum: In this work we prove that if S is a dual bounded sequence of points in the unit ball B of Cn for the Hardy space Hp(B), then S is Hs(B) interpolating with the linear extension property for any s ∈ [1, p[.
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Matèria: Interpolating sequence ; Hardy space ; Carleson measure
Publicat a: Publicacions matemàtiques, V. 53 n. 2 (2009) p. 481-488, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/140687
DOI: 10.5565/PUBLMAT_53209_09


8 p, 112.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2009-10-16, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir