Google Scholar: cites
Inestabilidad hidrodinámica y teoría de Landau de las transiciones de fase fuera de equilibrio
Antoranz, J. C. (Universidad Nacional de Educació a Distancia. Departamento de Física Fundamental)
Velarde, M. G. (Universidad Autónomo de Madrid. Departamento de Física de Fluidos)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 19 (1980) p. 5-17, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37231
DOI: 10.5565/PUBLMAT_19180_01


13 p, 184.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir