Google Scholar: cites
Ecuaciones diferenciales estocásticas : ruido blanco y de color
Sancho, J. M. (Universitat de Barcelona. Departament de Física Teòrica)
San Miguel, M. (Universitat de Barcelona. Departament de Física Teòrica)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 19 (1980) p. 75-86, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37236
DOI: 10.5565/PUBLMAT_19180_06


12 p, 216.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir