Google Scholar: cites
Análisis geométrico de los cortes de piedras y arcos en el tratado de arquitectura de Jean Charles de la Faille
Vázquez Paredes, Isabel (Universidad Literaria de Valencia. Departamento de Historia de la Ciencia)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 61-64, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38223
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_10


4 p, 92.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir