Google Scholar: cites
Sobre conectivos lógicos no distributivos para la teoría de los conjuntos borrosos
Alsina, Claudi. (Universitat Politècnica de Catalunya)
Valverde, L. (Universitat Politècnica de Catalunya)
Trillas, E. (Universitat Politècnica de Catalunya)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 69-72, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38225
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_12


4 p, 89.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir