Google Scholar: cites
Sobre funcions de negació feble per la teoria de conjunts difusos
Esteva, Francesc (Universitat Politècnica de Catalunya. Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona)
Domingo, Xavier (Universitat Politècnica de Catalunya. Escola Tècnica Superior d'Arquitectura de Barcelona)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 73-77, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38226
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_13


5 p, 106.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir