Google Scholar: cites
Nota sobre el significado lógico de ciertas estructuras residuadas elementales
Font Llovet, J. M. (Universitat de Barcelona. Departament d'Estadística Matemàtica)
Rodriguez Salas, A. J. (Universitat de Barcelona. Departament d'Estadística Matemàtica)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 83-86, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38228
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_15


4 p, 91.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2019-02-10



   Favorit i Compartir