Google Scholar: cites
H2 (G,A) y obstrucciones de extensiones en categorias algebraicas
Aznar García, E. R. (Universidad de Granada. Departamento de Àlgebra y Fundamentos)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 111-114, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38234
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_21


4 p, 85.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir