Google Scholar: cites
El triple hom(M,-) en conjuntos
Barja Pérez, J. M. (Universidad de Santiago de Compostela. Departamento de Álgebra y Fundamentos)
López López, M. A. (Universidad de Santiago de Compostela. Departamento de Álgebra y Fundamentos)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 119-120, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38236
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_23


2 p, 49.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-20, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir