Google Scholar: cites
Notas sobre la clausura normal del Frattini de un p-subgrupo de Sylow
Iranzo Aznar, Ma Jesús (Universidad de Valencia. Departamento de Álgebra)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 145-148, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38243
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_30


4 p, 77.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-23, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir