Google Scholar: cites
Nueva demostracion de la fórmula de Auslander-Buchsbaum
Serrano García, Fernando (Universitat de Barcelona. Departament d'Àlgebra i Fonaments)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 209-210, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/38256
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_43


2 p, 29.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-26, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir