Google Scholar: cites
Càlcul dels números de Hodge d'una hipersuperficie llisa en espais multiprojectius
Panyella Brustenga, Francesc (Universitat Politècnica de Catalunya. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 20 (1980) p. 267-268, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37299
DOI: 10.5565/PUBLMAT_20180_57


2 p, 44.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-26, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir