Google Scholar: cites
Flat submersions and horizon immersions
Craveiro de Carvalho, F. J. (Universidade de Coimbra.Departamento de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 17-20, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37304
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_03


4 p, 81.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-27, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir