Google Scholar: cites
Foliaciones en fibrados de seifert
Gazolaz, Ma. del C. (Universidad Autónoma de Madrid. Departamento de Geometría y Topología)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; abstract ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 30-30, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37308
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_07


1 p, 14.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-27, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir