Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/50199
Caracterización de algunos tipos de variedades casi-producto
Gil, O.

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; abstract ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 31-31, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37309
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_08


1 p, 21.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-27, darrera modificació el 2017-03-28



   Favorit i Compartir