Google Scholar: cites
Submersiones casi-hermiticas en W4-variedades
Hervella, L. (Universidad de Santiago de Compostela. Departamento de Geometria y Topologia)
De la Torre, E. (Universidad de Santiago de Compostela. Departamento de Geometria y Topologia)

Data: 1980
Resum: In thís article we prove some properties relatíves to inmersions, and almost-Hermitian submersions on W4-manifolds.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 41-43, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37312
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_11


3 p, 62.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-27, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir