Google Scholar: cites
Sobre condiciones de integrabilidad de una estructura j satisfaciendo (j2-p2) (j2 +q2 ) = 0
Martínez, J. (Universidad de Valladolid. Departamento de Física Teórica)
Reyes, E. (Universidad de Valladolid. Departamento de Física Teórica)
Piñeiro, M. E. (Universidad de Valladolid. Departamento de Física Teórica)

Data: 1980
Resum: We consider the structures defined by a tensor field J of type (1,1) which satisfy the condition (J2-p2)(J2+q2)=0 characterizing its integrability in term of its Nijenhuis tensor.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 61-64, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37317
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_16


4 p, 95.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-27, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir