Google Scholar: cites
Subgrupos normales de DifΩ (Rn)
Mascaró, F. (Universidad de Valencia. Departamento de Geometria y Topologia)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; abstract ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 69-69, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37319
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_18


1 p, 23.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-27, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir