Google Scholar: cites
Fórmulas de sumación para polinomios ortogonales sobre lemniscatas
Alfaro García, Manuel (Universidad de Zaragoza. Departamento de Teoría de Funciones)
Marcellán Español, Francisco (Universidad de Zaragoza. E.T.S.I Industriales)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 137-140, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37335
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_34


4 p, 72.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-28, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir