Google Scholar: cites
Sobre comportamineto asintótico de ceros de polinomios ortogonales
Alfaro García, Ma Pilar (Universidad de Zaragoza. Departamento de Teoría de Funciones)

Data: 1980
Resum: In this paper, we obtain a result about the asymtotic behavior of the orthogonal polynomials on the unit circle in the so-called case C.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 141-144, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37336
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_35


4 p, 78.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-28, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir