Google Scholar: cites
Conjuntos de interpolación para funciones holomorfas y regulares en la frontera
Bruna, Joaquim (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 153-157, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37339
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_38


5 p, 103.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-10-29, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir