Google Scholar: cites
Jordan epimorfismos sobre un álgebra alternativa normada completa semisimple Kleinfeld
Guzmán Molina, Inmaculada P. de (Universidad de Málaga. Departamento de Teoria de funciones)
Rodríguez Palacios, Angel (Universidad de Granada. Departamento de Teoría de Funciones)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 211-215, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37353
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_52


5 p, 93.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-02, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir