Google Scholar: cites
Extensión de operadores de Lp en Lq al caso vectorial
Ruiz Blasco, F. J. (Universidad de Zaragoza. Departamento de Teoria de Funciones)
Torrea Hernández, J. L. (Universidad de Zaragoza. Departamento de Teoria de Funciones)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 243-245, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37361
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_60


3 p, 66.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-02, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir