Google Scholar: cites
0 calculo simbólico e a teoria das distribuções
Santos Guerreiro, J. C. (Universidad de Lisboa. Facultat de Ciencias)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Portuguès
Document: Article ; abstract ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 21 (1980) p. 247-247, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37362
DOI: 10.5565/PUBLMAT_21180_61


1 p, 26.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-02, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir