Google Scholar: cites
Sobre tres equacions funcionals en semigrups Tt,l de funcions de distribució
Alsina, Claudi (Universitat Politècnica de Catalunya. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Català
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 11-14, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37367
DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_01


4 p, 76.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-03, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir