Sobre las soluciones homográficas del problema de n-cuerpos
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 45-47, ISSN 0210-2978



3 p, 56.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-03, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir