Google Scholar: cites
Integrability : a difficult analytical problem
Simó, Carles (Universitat de Barcelona. Facultat de Matemàtiques)

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 71-80, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37379
DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_13


11 p, 282.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-03, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir