Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/50866
Comparación de estimadores de los parámetros en un modelo lineal
García Olaverri, Alfredo

Data: 1980
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 22 (1980) p. 123-126, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37390
DOI: 10.5565/PUBLMAT_22180_24


4 p, 65.8 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-11, darrera modificació el 2017-10-22



   Favorit i Compartir