Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/50917
Clasificación de puntos dobles de superficies algebroides sumergidas
Luengo Velasco, Ignacio

Data: 1981
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Castellà.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 23 (1981) p. 139-143, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37434
DOI: 10.5565/PUBLMAT_23181_07


5 p, 98.7 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-12, darrera modificació el 2017-10-22



   Favorit i Compartir