Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/5112
Traffic plans
Bernot, M.
Caselles, V.
Morel, J.-M.

Data: 2005
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Anglès.
Document: Article ; recerca ; article ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, V. 49 n. 2 (2005) p. 417-451, ISSN 0214-1493

Adreça original: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/128385
DOI: 10.5565/PUBLMAT_49205_09
DOI: 10.5565/128385


35 p, 302.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2006-05-09, darrera modificació el 2017-06-26



   Favorit i Compartir