Google Scholar: cites
Conexión por caminos y dimensión
Tarrés i Freixenet, Joan (Universidad Complutense de Madrid. Departamento de Matemáticas)

Data: 1986
Drets: Tots els drets reservats.
Llengua: Castellà
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions de la Secció de Matemàtiques, V. 30 n. 2/3 (1986) p. 5-14, ISSN 0210-2978

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsSeccioMatematiques/article/view/37526
DOI: 10.5565/PUBLMAT_302386_01


10 p, 180.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles de recerca
Articles > Articles publicats

 Registre creat el 2009-11-17, darrera modificació el 2022-09-16



   Favorit i Compartir