Google Scholar: cites
Unique continuation for Schrodinger operators with potential in Morrey spaces
Ruiz, Alberto
Vega, Luis

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 35, Núm. (1991) , p. 291-298, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37659
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35191_15


8 p, 176.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir