Google Scholar: cites
Remarks on Kato's square-root problem
Journé, Jean-Lin

Data: 1991
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 35, Núm. 1 (1991) , p. 299-321, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37660
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35191_16


23 p, 518.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir