Google Scholar: cites
A Classification of braid types for periodic orbits of diffeomorphisms of surfaces of genus one with topological entropy zero
Guaschi, J
Llibre, Jaume (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)
Mackay, R. S.

Data: 1991
Resum: We classify the braid types that can occur for finite unions of periodic orbits of diffeomorphisms of surfaces of genus one with zero topological entropy.
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 35, Núm. 2 (1991) , p. 543-558, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37678
DOI: 10.5565/PUBLMAT_35291_18


16 p, 417.1 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir