Per citar aquest document: https://ddd.uab.cat/record/60037
Oscillations of the solutions of nonlinear hyperbolic equations of neutral type
Mishev, D. P.
Bainov, D. (Dimitur)

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions Matemàtiques, Vol. 36, Núm. 1 (1992) , p. 3-18, ISSN 0214-1493

Adreça alternativa: http://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37680
DOI: 10.5565/PUBLMAT_36192_01
DOI: 10.5565/37680


16 p, 332.6 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-12, darrera modificació el 2017-10-22



   Favorit i Compartir