Addendum to zip rings
Faith, Carl

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: other ; altres ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 36, Núm. 1 (1992) , p. 351-351, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37702


1 p, 18.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques

 Registre creat el 2010-07-16, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir