Google Scholar: cites
Self-injective Von Neumann regular subrings and a theorem of Pere Menal
Faith, Carl

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 541-567, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37719
DOI: 10.5565/PUBLMAT_362A92_17


27 p, 703.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-16, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir