Google Scholar: cites
Chaos expansions and local times
Nualart, David (Universitat de Barcelona. Facultat de Matemàtiques)
Vives, Josep (Universitat Autònoma de Barcelona. Departament de Matemàtiques)

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 827-836, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38180
DOI: 10.5565/PUBLMAT_362B92_07


9 p, 177.2 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-21, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir