Google Scholar: cites
On certain classes of modules
Varadarajan, K.

Data: 1992
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 36, Núm. 2 (1992) , p. 1011-1027, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/38191
DOI: 10.5565/PUBLMAT_362B92_18


17 p, 479.3 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir