Google Scholar: cites
Normal forms of invariant vector fields under a finite group action
Sánchez-Bringas, Federico

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès.
Document: article ; recerca ; publishedVersion
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 37, Núm. 1 (1993) , p. 75-82, ISSN 2014-4350

Adreça original: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37758
DOI: 10.5565/PUBLMAT_37193_05


8 p, 203.0 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2020-04-01



   Favorit i Compartir