Google Scholar: cites
Inversion de la transformation de Pompeiu dans le disque hyperbolique (cas de deux disques)
El Harchaoui, Mimoun

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 37, Núm. 1 (1993) , p. 133-164, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37764
DOI: 10.5565/PUBLMAT_37193_11


32 p, 575.4 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir