Google Scholar: cites
Enveloppes polynomiales de varietes reelles dans c2
Gourlay, Boris

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Francès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 37, Núm. 1 (1993) , p. 225-238, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37768
DOI: 10.5565/PUBLMAT_37193_15


14 p, 281.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir