Google Scholar: cites
Diffeomorphisms of Rn with oscillatory jacobians
Oliva, Waldyr M.
Kuhl, Nelson M.
Magalhaes, Luiz T.

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 37, Núm. 2 (1993) , p. 255-269, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://www.raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37771
DOI: 10.5565/PUBLMAT_37293_02


15 p, 352.5 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2021-08-22



   Favorit i Compartir