Google Scholar: cites
Galois H-objects with a normal basis in closed categories : a cohomological interpretation
Alonso Álvarez, J. N. (Universidad de Vigo. Departamento de Matemáticas)
Fernández Vilaboa, J. M. (Universidad de Santiago de Compostela. Departamento de Alxebra)

Data: 1993
Drets: Tots els drets reservats
Llengua: Anglès
Document: Article ; recerca ; Versió publicada
Publicat a: Publicacions matemàtiques, Vol. 37, Núm. 2 (1993) , p. 271-284, ISSN 2014-4350

Adreça alternativa: https://raco.cat/index.php/PublicacionsMatematiques/article/view/37772
DOI: 10.5565/PUBLMAT_37293_03


14 p, 352.9 KB

El registre apareix a les col·leccions:
Articles > Articles publicats > Publicacions matemàtiques
Articles > Articles de recerca

 Registre creat el 2010-07-26, darrera modificació el 2021-12-12



   Favorit i Compartir